Політична свідомість та самоврядування. Проєкт “Youth Stage”

Назва проекту:YOUTH STAGE - молодіжна платформа
Керівник проекту:Сапожніков Євген
Тип проекту:Соціальний проект
Телефон:+38(066)154-24-13
E-mail:platforma.ys@gmail.com

Молодіжна платформа «YOUTH STAGE» – проєкт для активної молоді, яка бажає навчитись суспільно корисної та ефективної роботи в системі органів державної влади та місцевого самоврядування.

Мета проекту – показати принцип та порядок управління територіями в рамках місцевих громад, а також ознайомити з кращими практиками та світовими стандартами в питаннях управління територіями.

Ознайомити із специфікою формування та діяльності органів державної влади та роботою їх представників.

Запрошуємо вас у світ політики для підвищення політичної свідомості та культури громадян, що є основою побудови цивілізованої держави.

Що ми робимо?

– Політичні нетворкінги – дискусійні панелі в неформальній обстановці із експертами сфери політики, деражвного та місцевого управління, обговорення питань та пролем і вибудова механізмів співпраці.

– Екскурсії у Верховну Раду України, Будинок Уряду України, Суди різних інстанцій – ознайомлення із специфікою формування та роботи гілок влади.

– Лекції з експертами – прямі ефіри та зустрічі в онлайн-конференціях для прослуховування лекції за обраною темою від експерта, та обговорення актуальних питань, а також офлайн зустрічі для ознайомлення із роботою преставників професій, пов’язаних із політикою.

– Зустрічі з народними депутатами України – обговорення шляхів взаємодії молоді із представниками законодавчої гілки влади, участі молоді у політичному житті країни.

– Курси: офлайн – Youth stage – курс лекцій від експертів, спрямований на підготовку молоді до участі в державному та місцевому управлінні та написання індивідуального творчого завдання (проєкту розвитку місцевості).

онлайн – Політичні stories [без фільтрів] – серія інтерв’ю із представникам політичної сфери життя: політтехнологами, політологами тощо, та виконання завдання для закріплення матеріалу.

Чим корисна участь у нашому проекті?

– Познайомишся з діючими представниками державної та місцевої влади, експертами в сфері політики.

– Дізнаєшся специфіку формування та роботи органів влади.

– Зрозумієш специфіку роботи в сфері політики.

– Опануєш основні навички, необхідні для роботи в органах влади.

– Отримаєш практичних досвід виконання завдань, написання проєктів, резюме необхідних для побудови політичної кар’єри.