ЗСЖ та спорт. Проєкт “Sport ne sport”

Назва проекту:Sport ne sport
Керівник проекту:Дар`я Марченко
Тип проекту:Соціальний проєкт
Телефон:+38 (044) 221-92-11
E-mail:kmcp@ukr.net

«Spot не Sport» проєкт, спрямований на популяризацію здорового способу життя та активного дозвілля серед молоді. В рамках проєкту ми організовуємо спортивні тренування дуже контрастних напрямків: від боксу до тверку, від кросфіту до бачати.

Метадати молоді додаткові можливості для занять спортом і ведення здорового способу життя.

Що ми робимо?

Онлайн тренування. Те саме, що й залі, тільки вдома один на один із тренером. На ефір запрошуємо топових спортсменів і тренерів, і разом з ними працюємо над власною фізичною формою. Ніяких сачкувань!

Відкриті тренування. Спортивні заняття із тренерами та уроки танців на відкритому повітрі. Проводимо, звісно, у теплу пору року. Загартовуємо тіло зранку щовихідних!

Забіги. Організовані пробіжки із заданою дистанцією та мотивацією. Проводимо зокрема еко-забіги, під час яких встигаємо прибирати громадські місця.Якщо досі не міг змусити себе бігати зранку, вважай це знаком!

Фестивалі. Мікс різних видів спорту, методик тренувань і спортивних шкіл. Під час таких івентів можна підібрати найбільш оптимальний вид тренувань, а також поставити запитання стосовно мотивації, здорового способу життя, правильного харчування тощо.

Для кого буде корисною участь у проекті?

Молодим людям, які хочуть вести здоровий спосіб життя;
Тим, хто хоче спробувати різні види спорту та методики, щоб обрати оптимальні;
Учасникам, які хочуть дізнатися більше про здоровий спосіб життя та правильне харчування;
Хлопцям і дівчатам, які хочуть якісно проводити вільний час;
Тим, хто бажає знайти безкоштовні можливості для фізичних активностей.