Дайджест подій YouthFull

Наша партнерська мережа YouthFull зростає, наші простори все частіше наповнюються енергійною молоддю і стають майданчиком для класних івентів, які організовуємо не тільки ми, а й наші партнери – молодіжні організації, активісти і т.д. Тож, до вашої уваги тематичний дайджест наймасштабніших та найяскравіших подій, які проходили у наших спейсах ✌
1
📍Міжнародна молодіжна організація «AIESEC» проводила посвяту в президенти організації
🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)
«AISEC»: «Приміщення на цей урочистий захід нам надали Київський молодіжний центр та Biblio-Nivki за що ми дуже вдячні їм. Київський Молодіжний Центр – це згуртована, інноваційна та відкрита платформа для молоді, що сприяє різносторонньому розвитку особистості, здатної створювати майбутнє громади м. Київ та суспільства в цілому. Колаборації та взаємодопомога молодіжних організацій – це дуже велика сила, у яку ми віримо та підтримуємо своєю діяльністю».
1
📍Київський молодіжний центр провів трансформаційну гру для підлітків «Казкове місто», під час якої підлітки дізналися як рухатися до поставлених цілей та побудувати особисту стратегію.
🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького, 51Б)
1
📍Об’єднання студентів права «ELSA Kyiv» проводили Freshers party – захід, на якому всі охочі мали змогу познайомитися з організацією та принципами її роботи.
🔷Простір: #YouthFullRealist (вул. Юрія Іллєнка, 46-А)
«ELSA Kyiv»: «Дякуємо Київському молодіжному центру і Realist Hub, без яких вечірка не була б можливою!»
1
📍Дебати «ГромПросвіти» – організації, яка займається громадською освітою, розвитком комунікації та політичної грамотності.
🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького, 51Б)
«ГромПросвіта»: «Дякуємо Київський молодіжний центр за можливість зібратися нашій спільноті під одним дахом».
1
📍Майстер-клас Київського молодіжного центру «Як ставити цілі та досягати їх», присвячений пошуку мотивації та формуванню цілей на початку навчального року.
🔷Простір: #YouthFullKNLU (вул. Велика Васильківська,73)
1
📍Зустріч-нарада Скаутського Об’єднання «Відрада»
🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)
Скаутське Об’єднання «Відрада»: «Дякуємо Київський молодіжний центр за надане приміщення!»
1
📍Спілка ініціативної молоді «СІМ» проводила турнір з Codenames
🔷Простір: #YouthFullRealist (вул. Юрія Іллєнка, 46-А)
«СІМ»: «Дякуємо партнерам за надійну підтримку та співпрацю».
1
📍Дебати організації «ГромПросвіта»
🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького 51Б)
«ГромПросвіта»: «Дякуємо Київський молодіжний центр за можливість зібратися нашій спільноті, аби фахово подискутувати на найактуальніші теми цього року».
1
📍Київський молодіжний центр провів настільну гру «Вибори», під час якої учасники приміряли на себе роль кандидатів на виборах і опанували майстерність PR-технологій.
🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)
1
📍Зустріч організації «YMCA Kyiv»
🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)
«YMCA Kyiv»: «Наша лампова зустріч відбулась майже тиждень тому, а спогади зігрівають і досі. Так добре відволіктись від побутових питань і просто побути в моменті. Тут і зараз. Зі своїми людьми під промінчиками сонця. Вам не здалось! Нам дозволили грати на гітарі в бібліотеці. А ще там дуже приємний персонал і затишне сучасне приміщення. Дякуємо Київський молодіжний центр за знахідку такої чудової локації для нас і Бібліотека ім. М. Костомарова за те, що прийняли».
1
📍Київський молодіжний центр провів майстер-клас для молоді «Як розкрити свою унікальність та реалізуватися в сучасних умовах»
Сертифікована бізнес-тренерка Олька Кілат надала практичні поради з пошуку своєї індивідуальності, а також способів реалізації власних цілей та планів.
🔷Простір: #YouthFullNAU (проспект Любомира Гузара, 1)
1
📍Скаутське об’єднання «СОУС» проводило стратегічну сесію-обговорення.
🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)
«СОУС»: «Планувати, спілкуватися і працювати з комфортом – реально! Дякуємо КМЦ за чудову можливість у рамках мережі молодіжних просторів #YouthFull користуватися просторами по всьому Києву, для проведення заходів або зустрічей. Цієї неділі ми провели свою робочу зустріч у красивому просторі на базі бібліотеки – #YouthFullNyvky».
1
📍Зустріч літературного клубу організації «Leport»
🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького 51Б)
«Leport»: «Дякуємо Київський молодіжний центр за те, що дарують нам можливість знову збиратися в центрі міста, як ми любимо».
1
📍Тренінг «Soft skills, навички для сучасних професій» від Київського молодіжного центру
🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького, 51Б)
Під час тренінгу молодь дізналася про те, як можна розвивати свої навички і як завдяки ним отримати топову посаду в престижній компанії.
1
📍Київський молодіжний центр провів тренінг «Кібербезпека та антикризовий PR», під час якого учасники отримали безліч корисних інсайтів про інформаційну безпеку.
🔷Простір: #YouthFullNAU (пр-т Любомира Гузара, 1)
1
Нагадуємо, що Київський молодіжний центр відкритий для партнерства і якщо ви хочете провести якийсь захід в одному з наших просторів, то ми залюбки надамо вам таку можливість.
1
Далі – більше 😉
1
1
1